Сторінка моніторингу працездатності ЦБД містить актуальні дані про роботу основних компонентів Системи. У дашборд оперативно вносяться інциденти, які виникають у центральній базі даних, статус їх опрацювання та вирішення.

Електронна система охорони здоров'я (ЕСОЗ) - двокомпонентна система, в якій користувач через МІС взаємодіє з центральною базою даних (ЦБД).

Відповідно центральна база даних - інформаційно-телекомунікаційна система, яка містить передбачені законодавством реєстри, програмні модулі, інформаційну систему НСЗУ та ін. Також, забезпечує можливість створення, перегляду, обміну інформацією та документами між реєстрами, державними електронними інформаційними ресурсами, електронними медичними інформаційними системами.

МІС (електронна медична інформаційна система) - інформаційно-телекомунікаційна система, яка дає змогу автоматизувати роботу медичних закладів, створювати, переглядати та обмінюватися інформацією в електронній формі, зокрема з центральною базою даних (у разі підключення).

На шкалі фіксуються інциденти (затримки в роботі), які могли виникати протягом останніх 90 днів. Для того, щоб отримати інформацію про роботу конкретного модулю, достатньо навести курсор на шкалу й обрати необхідну дату — актуальний стан роботи функціональності з’явиться на екрані.

Моніторинг актуального стану функціональностей:

[Вирішено] Проблема в роботі компоненту Медичних подій

Почалося 1 березня, 2021 у 23:35. Вирішено після близько 15 годин

Постраждалі

Медичні події
 • Вивчається
  1 березня, 2021 у 22:45

  Джерело повідомлення про проблему: сповіщення від системи моніторингу
  Попередньо встановлена причина проблем: Уточнюється

 • Визначено
  1 березня, 2021 у 23:35

  Опис проблеми: Репліка шарду БД Медичних подій має ті самі проблеми, що і сховище підписного контенту, з високою затримкою та запізненням реплікації Орієнтовний час вирішення: не визначено

 • Мониторинг
  2 березня, 2021 у 13:05

  Тип рішення: постійне
  Опис рішення: Переіменувати великі колекції логів (abaclog, auditlog) і створити нові порожні колекції.

 • Вирішено
  2 березня, 2021 у 14:33

  Проблема вирішена.