Сторінка моніторингу працездатності ЦБД містить актуальні дані про роботу основних компонентів Системи. У дашборд оперативно вносяться інциденти, які виникають у центральній базі даних, статус їх опрацювання та вирішення.

Електронна система охорони здоров'я (ЕСОЗ) - двокомпонентна система, в якій користувач через МІС взаємодіє з центральною базою даних (ЦБД).

Відповідно центральна база даних - інформаційно-телекомунікаційна система, яка містить передбачені законодавством реєстри, програмні модулі, інформаційну систему НСЗУ та ін. Також, забезпечує можливість створення, перегляду, обміну інформацією та документами між реєстрами, державними електронними інформаційними ресурсами, електронними медичними інформаційними системами.

МІС (електронна медична інформаційна система) - інформаційно-телекомунікаційна система, яка дає змогу автоматизувати роботу медичних закладів, створювати, переглядати та обмінюватися інформацією в електронній формі, зокрема з центральною базою даних (у разі підключення).

На шкалі фіксуються інциденти (затримки в роботі), які могли виникати протягом останніх 90 днів. Для того, щоб отримати інформацію про роботу конкретного модулю, достатньо навести курсор на шкалу й обрати необхідну дату — актуальний стан роботи функціональності з’явиться на екрані.

Моніторинг актуального стану функціональностей:

[Вирішено] Проблема з відправкою СМС(preProd)

Почалося 2 квітня, 2021 у 10:52. Вирішено після менше хвилини

Постраждалі

Направлення
Медичні події
Виписка Електронного рецепту
Декларації
 • Вивчається
  2 квітня, 2021 у 07:44

  Джерело повідомлення про проблему: запит в jira
  Попередньо встановлена причина проблем: Збій на боці оператора розсилки SMS
  Очікувана тривалість робіт: <30 хвилин

 • Визначено
  2 квітня, 2021 у 08:28

  Опис проблеми: Конфлікт оновлення на preProd середовищі. Заплановано виконання відкату релізу в найближчий час. Орієнтовний час вирішення: до 90 хвилин

 • Мониторинг
  2 квітня, 2021 у 10:36

  Тип рішення: постійне
  Опис рішення: Відкат конфліктуючого оновлення, що вийшло з релізом на preProd
  Опис наслідків: Повторна збірка релізу на preProd, відкладення оновлень

 • Вирішено
  2 квітня, 2021 у 10:52

  Проблема вирішена. Функціональність підсистем пов'язаних з роботою сервісу розсилки SMS відновлено.