Сторінка моніторингу працездатності ЦБД містить актуальні дані про роботу основних компонентів Системи. У дашборд оперативно вносяться інциденти, які виникають у центральній базі даних, статус їх опрацювання та вирішення.

Електронна система охорони здоров'я (ЕСОЗ) - двокомпонентна система, в якій користувач через МІС взаємодіє з центральною базою даних (ЦБД).

Відповідно центральна база даних - інформаційно-телекомунікаційна система, яка містить передбачені законодавством реєстри, програмні модулі, інформаційну систему НСЗУ та ін. Також, забезпечує можливість створення, перегляду, обміну інформацією та документами між реєстрами, державними електронними інформаційними ресурсами, електронними медичними інформаційними системами.

МІС (електронна медична інформаційна система) - інформаційно-телекомунікаційна система, яка дає змогу автоматизувати роботу медичних закладів, створювати, переглядати та обмінюватися інформацією в електронній формі, зокрема з центральною базою даних (у разі підключення).

На шкалі фіксуються інциденти (затримки в роботі), які могли виникати протягом останніх 90 днів. Для того, щоб отримати інформацію про роботу конкретного модулю, достатньо навести курсор на шкалу й обрати необхідну дату — актуальний стан роботи функціональності з’явиться на екрані.

Моніторинг актуального стану функціональностей:

[Вирішено] Проблема погашення рецептів для пацієнтів з оффлайн автентифікацією

Почалося 27 квітня, 2021 у 09:07. Вирішено після близько 1 години

Постраждалі

Погашення Електронного рецепту
 • Вивчається
  27 квітня, 2021 у 05:54

  Джерело повідомлення про проблему: запит в jira
  Попередньо встановлена причина проблем: Уточнюється

 • Визначено
  27 квітня, 2021 у 07:23

  Опис проблеми: Помилка в поставці запланованого виправлення призвела до збою в погашенні рецептів
  Орієнтовний час вирішення: до 120 хвилин

 • Мониторинг
  27 квітня, 2021 у 09:07

  Тип рішення: тимчасове
  Опис рішення: Виправлення в поставці коду

 • Вирішено
  27 квітня, 2021 у 09:56

  Проблема вирішена.
  Отримано підтвердження від МІС