Сторінка моніторингу працездатності ЦБД містить актуальні дані про роботу основних компонентів Системи. У дашборд оперативно вносяться інциденти, які виникають у центральній базі даних, статус їх опрацювання та вирішення.

Електронна система охорони здоров'я (ЕСОЗ) - двокомпонентна система, в якій користувач через МІС взаємодіє з центральною базою даних (ЦБД).

Відповідно центральна база даних - інформаційно-телекомунікаційна система, яка містить передбачені законодавством реєстри, програмні модулі, інформаційну систему НСЗУ та ін. Також, забезпечує можливість створення, перегляду, обміну інформацією та документами між реєстрами, державними електронними інформаційними ресурсами, електронними медичними інформаційними системами.

МІС (електронна медична інформаційна система) - інформаційно-телекомунікаційна система, яка дає змогу автоматизувати роботу медичних закладів, створювати, переглядати та обмінюватися інформацією в електронній формі, зокрема з центральною базою даних (у разі підключення).

На шкалі фіксуються інциденти (затримки в роботі), які могли виникати протягом останніх 90 днів. Для того, щоб отримати інформацію про роботу конкретного модулю, достатньо навести курсор на шкалу й обрати необхідну дату — актуальний стан роботи функціональності з’явиться на екрані.

Моніторинг актуального стану функціональностей:

Планові роботи з технічного обслуговування обладнання Єдиних та Державних реєстрів

Заплановано на 22 липня, 2021 у 21:05. Завершено.

Впливає

Управління закладом
 • Ще не почалося
  22 липня, 2021 у 21:00

  Планові технічні роботи❗️

  🕰З 00:00 до 08:00 23.07.2021 ДП "НАІС" буде проводити планові регламентні роботи з технічного обслуговування обладнання, що забезпечує роботу Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України.

  ➡️У зв’язку з чим, у вказаний період робота Єдиних та Державних реєстрів може бути нестабільною.

  Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.

 • Під час виконання
  22 липня, 2021 у 21:05

  Проводяться планові роботи з технічного обслуговування обладнання Єдиних та Державних реєстрів

 • Завершено
  23 липня, 2021 у 04:00

  Завершено планові роботи з технічного обслуговування обладнання Єдиних та Державних реєстрів