Сторінка моніторингу працездатності ЦБД містить актуальні дані про роботу основних компонентів Системи. У дашборд оперативно вносяться інциденти, які виникають у центральній базі даних, статус їх опрацювання та вирішення.

Електронна система охорони здоров'я (ЕСОЗ) - двокомпонентна система, в якій користувач через МІС взаємодіє з центральною базою даних (ЦБД).

Відповідно центральна база даних - інформаційно-телекомунікаційна система, яка містить передбачені законодавством реєстри, програмні модулі, інформаційну систему НСЗУ та ін. Також, забезпечує можливість створення, перегляду, обміну інформацією та документами між реєстрами, державними електронними інформаційними ресурсами, електронними медичними інформаційними системами.

МІС (електронна медична інформаційна система) - інформаційно-телекомунікаційна система, яка дає змогу автоматизувати роботу медичних закладів, створювати, переглядати та обмінюватися інформацією в електронній формі, зокрема з центральною базою даних (у разі підключення).

На шкалі фіксуються інциденти (затримки в роботі), які могли виникати протягом останніх 90 днів. Для того, щоб отримати інформацію про роботу конкретного модулю, достатньо навести курсор на шкалу й обрати необхідну дату — актуальний стан роботи функціональності з’явиться на екрані.

Моніторинг актуального стану функціональностей:

Планові технічні роботи з мережею в НСЗУ

Заплановано на 10 липня, 2021 у 17:00. Завершено.

Впливає

Медичні висновки
 • Ще не почалося
  10 липня, 2021 у 17:00

  З 20:00 10.07.2021 до 06:00 11.07.2021, будуть проводитись планові технічні роботи з ядром мережевого обладнання НСЗУ. Протягом проведення робіт можлива короткочасна недоступність сервісів "Трембіта", що може вплинути на функціонал медичних висновків про народження та тимчасову непрацездатність та викликати короткочасну появу помилок.

 • Під час виконання
  10 липня, 2021 у 17:01

  Проводяться роботи.

 • Завершено
  11 липня, 2021 у 03:00

  Роботи завершено