Сторінка моніторингу працездатності ЦБД містить актуальні дані про роботу основних компонентів Системи. У дашборд оперативно вносяться інциденти, які виникають у центральній базі даних, статус їх опрацювання та вирішення.

Електронна система охорони здоров'я (ЕСОЗ) - двокомпонентна система, в якій користувач через МІС взаємодіє з центральною базою даних (ЦБД).

Відповідно центральна база даних - інформаційно-телекомунікаційна система, яка містить передбачені законодавством реєстри, програмні модулі, інформаційну систему НСЗУ та ін. Також, забезпечує можливість створення, перегляду, обміну інформацією та документами між реєстрами, державними електронними інформаційними ресурсами, електронними медичними інформаційними системами.

МІС (електронна медична інформаційна система) - інформаційно-телекомунікаційна система, яка дає змогу автоматизувати роботу медичних закладів, створювати, переглядати та обмінюватися інформацією в електронній формі, зокрема з центральною базою даних (у разі підключення).

На шкалі фіксуються інциденти (затримки в роботі), які могли виникати протягом останніх 90 днів. Для того, щоб отримати інформацію про роботу конкретного модулю, достатньо навести курсор на шкалу й обрати необхідну дату — актуальний стан роботи функціональності з’явиться на екрані.

Моніторинг актуального стану функціональностей:

Планова недоступність сервісів Трембіти в частині МВ

Заплановано на 9 вересня, 2021 у 17:00. Завершено.

Впливає

Медичні висновки
 • Ще не почалося
  9 вересня, 2021 у 17:00

  Планова недоступність сервісів Трембіти в частині МВ про народження 09.09.2021 20:00 - 10.09.2021 10:00

  У зв'язку з плановим оновленням комплексної послуги єМалятко будуть недоступні веб-сервіси підсистеми 50eHealtheMaliatko_prod ЦБД ЕСОЗ

 • Під час виконання
  9 вересня, 2021 у 17:33

  Проводиться обслуговування сервісів Трембіта в частині МВН

 • Завершено
  10 вересня, 2021 у 06:47

  Обслуговування завершено. Компонент запущено в роботу.